lucie.salon@email.cz    +420 773 545 900

Prodlužování řas - druhy metod

1) NOVINKA 2017 - EYELINER lashes

Novinka v ČR. Zapomeňte na každodenní malování oční linky. Přinášíme Vám novinku v prodlužování řas. Výsledkem jsou přirozené řasy s oční linkou. Pomocí této metody lze i kombinovat barevnost nanášených řas. Např. černé řasy a růžová linka. Přijďte vyzkoušet a buďte in v létě 2017! Dále můžete také vyzkoušet svítící řasy a být královnou parketu.

2) Metoda „řasa na řasu“

Metoda „řasa na řasu“ je technika prodlužování řas, kde je lepena jednotlivá tzv. syntetická řasa na jednu vaší přírodní řasu. Používá se pro prodlužování vrchních i spodních řas.

K této metodě se používají:

  • syntetické hedvábné řasy
  • syntetické norkové řasy
  • norkový vlas

Způsob aplikace „řasa na řasu“ nijak nezatěžuje vaše přírodní řas a zkrášlí váš pohled až na 6 týdnů.

Délka aplikace je 90 - 120 minut.

Doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

3) Volume lashes glamour

Nová technika zhušťování řas pro nejnáročnější klientky za použití několikanásobného objemu bez zatížení přírodních řas. Díky této technice docílíte opravdu maximálního efektu černých očí i u řídkých řas. Nejedná se jen o větší množství řas, ale o úplně novou techniku aplikace řas, nové tvary modelování očí. 
Řasy NATURAL jsou velmi jemné a přirozené nejen na pohled, ale i dotek. Vyzkoušejte nový způsob maximálního objemu. Řasy vydrží až o 20% delší čas než u VOLUME lashes.

Délka aplikace 60 - 90 minut.

Doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

4) Vícerozměrné řasy

Pro náročnější klientky nabízím tzv. vícerozměrné řasy. Jedné se o metodu, při které se lepí jednotlivě více řas na jednu vaší přírodní řasu. Používají se zde extrémně jemné přírodní vlákna, díky kterým se vaše řasy nezatěžují, i když se nalepí 4 na vaší řasu. Jemná vlákna dokonale imitují vaše přírodní řasy. Pro dokonalý efekt lze vybrat z černých, šedých, černo-šedých a nebo hnědých vláken. Řasy jsou na pohled přirozené a při doteku velice jemné a měkké. Výsledek mluví za vše!

Rozdělujeme je podle hustoty řas:

  • U dvourozměrných řas je cca. 180 norkových vlasů na 1 oku
  • U trojrozměrných řas je cca. 270 norkových vlasů na 1 oku
  • U čtyřrozměrných řas je cca. 360 norkových vlasů na 1 oku
  • Hollywood-volume efekt - Jedná se o vylepšenou metodu vícerozměrné aplikace řas, při které se dociluje extrémního objemu. Lepí se 4 - 8 ultratenkých a extrémně lehkých řas. To umožňuje nalepení 360 - 810 řas na každé oko, oproti 90 při aplikaci „řasa na řasu“. Tento efekt budí extrémní výrazný vzhled.

Aplikace je časově a technicky náročná, ale její výsledný efekt je excelentní a luxusní.

Aplikaci dále doporučuji pokud máte krátké svoje vlastní řasy a nejste dostatečně spokojena se svoji hustotou řas.

Díky této metodě si s řasami můžete hrát pomocí speciální kulmy na řasy. Díky které získáte ráno přirozený vzhled a večer excelentně výrazný pohled.

Délka aplikace cca 90 - 100 min.

Doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

5) Aplikace pomocí trsu

Jedná se o nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob prodloužení vašich přírodních řas. Je vhodný pro jednorázové použití, například plesy a podobné události. Není je vhodné používat dlouhodobě, protože zatěžují a ničí vaše přírodní řasy.

Při této metodě se trs, který se skládá z 2-3 řas, lepí na vaše přírodní řasy. Z toho důvodu při vypadnutí už více než jednoho trsu je nutné přijít na doplnění.

Délka aplikace je 30 - 45 minut.

Doplnění je nutné po 1 - 2 týdnech.

6) Spodních řas

Jedná se o doplňkovou metodu k horním řasám. Aplikaci spodních řas provádím metodou „řasa na řasu“ nebo pomocí „vícerozměrných řas“.

Délka aplikace 20 - 30 minut.

Doplnění je nutné po 2 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

7) Disco lashes

Pro mladší klientelu, která je ráda středem pozornosti, třeba na tanečním parketu, nabízím prodloužení řas všemi dostupnými metodami za pomocí speciálních barevných neonových řas, které pod UV světlem září. 

Délka aplikace 60 - 90 minut.

Doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

8) Pánská korekce očí

 U pánské korekce očí je nejdůležitější přirozený vzhled. U pánů se volí rovné popřípadě mírně zatočené řasy v odstínu jejich přírodních řas. Metoda je vhodná pro herce, zpěváky, modely atd.

 Délka aplikace 30 - 60 minut.

Doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech, dle růstu vašich přírodních řas.

Zdraví, kvalita a bezpečnost vždy na 1. místě

Nabízím Vám pouze nejlepší dostupný materiál, který neničí Vaše vlastní řasy a nevznikají na něj alergické reakce. Veškeré produkty, které používám jsou podrobně testovány a mají certifikace od Státního Zdravotního Ústavu v Praze.

Profesionalita

• certifikovaný materiál
• řešení pro alergiky
• zdravotnické vzdělání
• individuální přístup ke klientkám
• časová flexibilita
• všechna dostupná školení a certifikace
• konzultace zdarma
• novinky a trendy v oboru
• profesionalita a pečlivost
• veškerá nabídka dostupných aplikací
• dlouholetá praxe v oboru
• opravy špatné aplikace z jiných salonů

Dokonalý výsledek

Jakým výsledným efektem budete chtít kolem sebe zazářit, záleží už jen na Vás. Vaše výsledné přáni s Vámi zkonzultuji, vytýčíme si společný cíl pomoci již udělaných aplikací ve fotogalerii a dle Vašeho tvaru obličeje, oka, hustoty, délky řas či spadlých víček Vám doporučím nejvhodnější aplikace tak, aby byl výsledný efekt pro Vás nejvhodnější.